رفتن به محتوای اصلی
x

کسب رتبه "الف" توسط مجله "بوم شناسی کاربردی" در دومین سال متوالی

با کمال مسرت و افتخار به استحضار می رساند که مجله علمی- پژوهشی "بوم شناسی کاربردی" در ارزیابی سال 1401 کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای دومین سال متوالی "رتبه الف" مجلات علمی- پژوهشی کشور را کسب نموده است.

گفتی است مجله علمی پژوهشی بوم شناسی کاربردی دارای مجوز کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وابسته به دانشگاه صنعتی اصفهان است که به همت اساتید دانشکده مهندسی منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان از سال ۱۳۹۱ اقدام به چاپ مقاله‌ نموده است. این مجله پژوهش های مربوط به کاربرد مفاهیم، نظریه‌ها، روش‌ها و مدل‌های اکولوژیک برای شناخت، حفاظت و مدیریت منابع زیستی، اکوسیستم‌های طبیعی و محیط‌های شهری به مفهوم گسترده را می پذیرد .

همکاران دانشکده مهندسی منابع طبیعی به اعضای محترم و بزرگوار هیئت تحریریه، داوران متخصص و متعهد این مجله و بویژه اساتید ارجمند، جناب آقای دکتر مهدی بصیری (مدیر مسئول مجله)، جناب آقای دکتر نصرالله محبوبی صوفیانی (سردبیر مجله) و سرکار خانم دکتر منصوره ملکیان (مدیر اجرایی مجله) تبریک عرض نموده و برای ایشان توفیق روز افزون در کسب درجات علمی و معنوی بالاتر از درگاه ایزد منان را خواستارند.

 امید است با مشارکت و مساعدت هر چه بیشتر اساتید و دانشجویان کشور، همواره شاهد تعالی مجله بوم شناسی کاربردی باشیم.

 

لینک صفحه تارنمای مجله: https://ijae.iut.ac.ir

1

 

تحت نظارت وف ایرانی