رفتن به محتوای اصلی
x

فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست

به همت سازمان حفاظت محیط زیست کشور، سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست در اسفندماه سال 1401 برگزار می گردد. جایزه ملی محیط زیست فرصتی است برای تبادل اندیشه ها و دستاوردهای فعالان این عرصه، ایجاد انگیزه برای مشارکت مردمی و گسترش فرهنگ حمایت و حفاظت از محیط زیست  در جامعه، با رویکرد تشویق و تقدیر از افرادی است که در این مسیر کوشا بوده و به نوعی در شناخت و بسط آن تأثیرگذار بوده اند.

علاقه مندان بایستی مدارک و مستندات فعالیت های خود را که در راستای محورهای مصوب دریافت جایزه ملی محیط زیست (فایل پیوست) انجام داده اند به دبیرخانه جایزه ملی محیط زیست در معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست ارسال نمایند.

به استناد ماده ۴۶ قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست و مصوبه شماره ۱۶۵ شورایعالی حفاظت محیط زیست، جایزه ملی به برگزیدگانی از بین متخصصین، موسسسات عمومی و سازمان های دولتی، موسسات و شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان، سازمان های مردم نهاد و سایر اشخاص حقیقی اهدا خواهد شد که در حفاظت، حمایت و بهسازی محیط زیست، خدمات برجسته و فعالیت چشمگیر و ارزنده ای انجام داده باشند.

ستاد اعطای جایزه ملی محیط زیست به ریاست رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دبیرخانه جایزه ملی محیط زیست در معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست تشکیل شده است.

فایل مدارک و فرم درخواست شرکت در فراخوان

تحت نظارت وف ایرانی