رفتن به محتوای اصلی
x

گزارش برگزاري جلسه معارفه نو دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ دانشکده مهندسی منابع طبیعی

جلسه معارفه دانشجويان كارشناسي ورودي 1400 دانشكده مهندسي منابع طبيعي به ميزباني هيات رييسه، اعضاي هيات علمي و كارشناسان دانشكده با حضور پرشور نو دانشجويان در تاريخ 19 مهرماه 1400 از ساعت 11 الي 12:30 بصورت مجازي برگزار گرديد. در اين جلسه پس از قرائت آياتي از كلام الله مجيد و پخش سرود ملي جمهوري اسلامي ايران، جناب آقاي دكتر ميرغفاري، رييس محترم دانشكده ضمن عرض خير مقدم و تبريك به نودانشجويان عزيز، نكاتي چند در رابطه شرايط تحصيل و لزوم شركت فعالانه دانشجويان در كلاس هاي مجازي دروس ايراد فرمودند.

در ادامه جناب آقاي دكتر بشري، معاونت محترم فرهنگي دانشجويي دانشكده، ضمن عرض خير مقدم به دانشجويان براي آشنايي بيشتر به معرفي اساتيد بازنشسته و گروه هاي آموزشي و بخش هاي مختلف دانشكده مهندسي منابع طبيعي پرداختند. در بخش دوم جناب آقاي دكتر درافشان، معاونت محترم آموزشي دانشكده ضمن عرض تبريك به پذيرفته شدگان دوره كارشناسي نكاتي در رابطه با آيين نامه آموزشي دوره كارشناسي هر سه رشته علوم و مهندسي شيلات، علوم و مهندسي محيط زيست و مهندسي طبيعت ارائه كردند.

در ادامه جلسه آقايان دكتر بيرقدار، دكتر پورمنافي و دكتر جعفري ضمن معرفي اعضاي هيات علمي گروه هاي آموزشي به گپ و گفت خودماني با دانشجويان پرداختند. سپس آقايان دكتر درافشان، دكتر احمدي و دكتر جعفري به عنوان  اساتيد راهنماي طرح هدي، به ترتيب نودانشجويان سه رشته علوم و مهندسي شيلات، علوم و مهندسي محيط زيست و مهندسي طبيعت را معرفي كردند. پايان جلسه به پرسش و پاسخ اختصاص يافت و دانشجويان سوالات، نظرات، انتقادات و دغدغه هاي خود در مورد موضاعات علمي و فرهنگي و بويژه نگراني هاي خود را در رابطه با آينده شغلي مطرح كردند.

لازم به ذكر است كليپ هاي تبليغاتي از فضاهاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي دانشكده كه به منظور آشنايي دانشجويان جديدالورود در شرايط كرونايي تهيه شده بود در بخش هاي مختلف پخش گرديد.

1134561091112

 

تحت نظارت وف ایرانی