رفتن به محتوای اصلی
x

مراسم تجليل از همكاران محترم بازنشسته دانشکده منابع طبیعی برگزار شد.

مراسم بازنشستگی و تقدیر از خدمات صمیمانه و صادقانۀ «خانم مهندس مرضیه نوری» كارشناس محترم آموزش، «جناب آقای مهندس محمدرضا رجبی» كارشناس محترم مرتعداری و آزمایشگاه كارتوگرافی و «خانم مهندس شهره محمدی» كارشناس محترم آزمایشگاه مرکزی و تحصیلات تکمیلی دانشکده روز چهار‌شنبه 30  خرداد‌ماه 1403 ساعت 7 تا 8:30 با حضور جمعی از همکاران دانشکده منابع طبیعی در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط جناب آقای دکتر کیوانی آغاز گردید. در ادامه جناب آقای دکتر محبوبی عضو هیات علمی بازنشسته دانشکده و جناب آقای دکتر نوالله میرغفاری، رییس محترم دانشکده منابع طبیعی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش ‌های خستگی‌ناپذیر خانم مهندس مرضیه نوری، ایشان را از کارمندان نمونه‌ دانستند که 30 سال خدمت صادقانه به دانشجویان این مرز و بوم ارائه کرده اند. همچنین از زحمات و تلاش ‌های صادقانه سرکار خانم مهندس محمدی و آقای مهندس رجبی تشکر کردند.

همکاران محترم بازنشسته نیز ضمن تشکر از آقای دکتر میرغفاری و سایر همکاران به ذکر خاطرات دوران خدمت صادقانه در دانشگاه پرداختند و از خداوند متعال برای همۀ همکاران دانشگاه آرزوی بهترین‌ها را کردند. همچنین در این مراسم حاضران در جلسه به ذکر خاطرات خوش از دوران همکاری با ایشان  پرداخته و برای ایشان در دوران جدید زندگی آرزوی سلامت، خوشبختی و بهروزی کردند.

مراسم با اهدای لوح های تقدیر از طرف آقای دکتر میبدی، رئیس محترم دانشگاه صنعتی اصفهان، و تقدیم هدیه همکاران دانشکده به ایشان با ذکر صلوات بر حضرت محمد (ص) و خاندان پاکش پایان پذیرفت.

تحت نظارت وف ایرانی