توضیحات:

بسمه تعالی

قال الصادق(علیه السلام):  ْتُوبٌ عَلَى بَابِ الْجَنَّةِ الصَّدَقَةُ بِعَشَرَةٍ وَ الْقَرْضُ بِثَمَانِیَةَ عَشَرَ

امام صادق (علیه السلام) فرمودند: بر در بهشت نوشته شده است برای صدقه ده و برای قرض هیجده برابر پاداش خواهد بود (اصول کافی جلد 4 ص 33).

 

صندوق قرض الحسنه یاس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان با الهام از تعالیم عالیه اسلام و با عنایت و الطاف حضرت محمد (ص) و یاس نبی به منظور انجام خدمات عام المنفعه و کمک به رفع نیازهای کارکنان دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان تشکیل گردیده است. صندوق مصادف با مبعث پيامبر گرامي اسلام (ص) در تاریخ 1396/02/05 به مدت نامحدود در دانشکده منابع طبیعی تأسیس گردید. 

ترکیب اعضای اولین هیئت مدیره صندوق و مسئولیت­های آن­ها به شرح زیر می­باشد.

 

آقایان:

1- دکتر محمدرضا وهابی                            رئیس هیئت مدیره

2- مهندس اردشیر خسروی                        نایب رئیس هیئت مدیره

3- دکتر علی لطفی                                   بازرس

4- مهندس عبداله نوروزی                           حسابدار

و  خانم مهندس شهره محمدی                   منشی

 

مقررات عضویت

اعضای صندوق شامل کليه کارکنان شاغل دانشکده منابع طبیعی، دانشگاه صنعتی اصفهان است که شرایط عضویت صندوق را پذیرفته­ اند.

همکارانی که به سیستم اتوماسیون اداری دسترسی دارند جهت عضویت در صندوق می­توانند با مراجعه به اتوماسیون اداری بخش فرم­ های دانشکده ­ها و زیر بخش دانشکده منابع طبیعی فرم عضویت را تکمیل و ارسال فرمایند و آن دسته از همکارانی که به سیستم اتوماسیون اداری دسترسی ندارند می­توانند با مراجعه به وب سایت دانشکده منابع طبیعی بخش مالی و اداری و زیر بخش صندوق قرض الحسنه یاس نسبت به چاپ، تکمیل فرم و تحویل فرم به آقای مهندس نوروزی حسابدار صندوق اقدام فرمایند.

حداقل سرمایه ­گذاری عضو برای سال 1396 به مبلغ  2/000/000 ریال (معادل دویست هزار تومان) و برای افزایش سرمایه، حداقل حق عضویت ماهانه 300/000 ریال (معادل سی هزار تومان) است. مبلغ عضویت ماهانه با هماهنگی امور مالی دانشگاه از حقوق متقاضی عضویت کسر و به حساب قرض­ الحسنه واریز می­شود.

تبصره1: حداقل سرمایه­ گذاری عضویت پرسنل شرکتی برای سال 1396 به مبلغ 1/000/000 ریال (معادل یکصد هزار تومان) می­باشد.

تبصره2:  اعضا می­توانند در صورت تمایل نسبت به افزایش سرمایه و یا مبلغ حق عضویت ماهانه خود اقدام نمایند.

کلیه وجوه پرداختی توسط اعضا به منزله پس انداز قرض ­الحسنه در حساب پس انداز برای هر عضو ثبت و اطلاعات مربوط به آن بنا به تقاضای عضو در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

پس انداز اعضایی که از صندوق انصراف می­دهند، پس از کسر بدهی و تسویه حساب، حداکثر 30 روز بعد از درخواست، به آنان مسترد خواهد شد.

 

ارتباط با ما

از طریق سایت دانشکده منابع طبیعی می‌توانید با قوانین مربوط به عضویت و تقاضای وام آشنا شده و فرم‌های مربوطه را تکمیل فرمایید و با ما در ارتباط باشید. در صورت هرگونه سوال می­توانید با آقای مهندس نوروزی شماره داخلی:(1026) و یا خانم مهندس محمدی (شماره داخلی: 3571) تماس بگیرید.

 

آدرس کانال صندوق قرض الحسنه یاس در فضای مجازی:iutnryas@